Priestor pre vaše nápady

Foxford už počas svojej krátkej existencie zažil množstvo firemných eventov a večierkov. Vianoce u nás oslavovala najsledovanejšia televízia, zvládli sme aj sériu jazzových koncertov, tlačové konferencie hostíme ľavou zadnou. A keďže chce byť Foxford miestom, kde sa stretávajú najrôznejší ľudia, dávame k dispozícii naše pekné priestory na to, aby ste vymysleli, čo sa s nimi dá robiť.

Foxford na Obchodnej ulici

Obchodná 26, Bratislava

Elegantná dvojposchodová kaviareň vkusne prepojená s kníhkupectvom Martinus.sk. Štandardne je k dispozícii na prenájom vrchná časť kaviarne, kde sa nachádza pódium (rozmery 2.6m x 7.30m). Kapacita poschodia je 78 miest na sedenie, ktoré vieme upraviť podľa požiadaviek zákazníka a variabilne navýšiť. Môžete si vybrať medzi pohodlným kaviarenským alebo praktickým „kino“ sedením. Priestor vieme prispôsobiť eventom od 40 do 120 hostí. Je možné rezervovať si len polovicu vrchnej časti kaviarne.

Foxford Cubicon

OC Cubicon, Staré Grunty

Štýlový Foxford v Mlynskej doline, ktorého výhodou je predovšetkým pohodlné parkovanie. Štandardná kapacita priestoru je 60 miest na sedenie. Kaviareň vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám. Je ideálnym miestom pre menšie eventy ako napr. narodeninové oslavy, pracovné stretnutia či tlačové konferencie.

Foxford Poprad

Poprad, OC Forum

Dizajnová kaviareň s luxusným výhľadom na čarokrásne Tatry. Vhodná pre eventy do 50 hostí. Kaviareň má kapacitu 64 miest na sedenie, ktoré vieme usporiadať podľa požiadaviek zákazníka. Ideálne miesto pre diskusie, pracovné stretnutia, narodeninové oslavy či tlačové konferencie. Výhľad na Tatry si môžete vychutnať aj na terase s kapacitou 30 miest na sedenie. Kaviareň je súčasťou nového obchodného centra Forum. Výhodou je parkovanie priamo v obchodnom centre.